Klinika Biały Kamień 3 Warszawa

Regulamin korzystania z kuponów upominkowych Kliniki Biały Kamień

Regulamin korzystania z kuponów upominkowych Kliniki Biały Kamień

1. Karty upominkowe wystawiane są przez firmę Klinika Biały Kamień Norbert Giermakowski, ul. Biały Kamień 3, 02-593 Warszawa, NIP: 7991761524, Regon: 672902966
2. Karty upominkowe wydawane są w formie eleganckiego zaproszenia zapakowanego w kopertę.
3. Karty upominkowe upoważniają do skorzystania z masaży, zabiegów kosmetycznych peelingów ciała, pielęgnujących zabiegów na ciało i twarz, konsultacji u specjalistów, zabiegów chirurgicznych, proktologicznych, ortopedycznych, zabiegów high-tech, botoksu, mezoterapii, kwasu hialuronowego, nici – w Klinice Biały Kamień, mieszczącej się w Warszawie przy ul. Biały Kamień 3, zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanej karty.
4. Karty można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług.
5. W celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty prosimy o kontakt z recepcją Kliniki Biały Kamień pod numerem telefonu 601 555 825 lub (22) 126-02-48 bądź kontakt mailowy: rejestracja@klinikabialykamien.pl. W czasie rozmowy prosimy o poinformowanie recepcji, iż opłatę za umawiany zabieg stanowić będzie karta.
6. Karta jest ważna przez okres 2 miesięcy od daty zakupu karty i nie ma możliwości przedłużenia daty ważności karty. Termin ważności karty jest wpisany w prawym dolnym rogu karty. Po upływie terminu ważności karty nie będzie możliwości jego realizacji.
7. Przy kartach na kwotę wyższą niż 1000 zł. termin ważności karty może być ustalony indywidualnie. Jeśli klient nie podejmie indywidualnych rozmów na temat terminu ważności karty, zostanie wpisany termin standardowy 2 miesięcy od daty zakupy. Termin ważności karty zostanie wpisany w prawym dolnym rogu karty i nie ma możliwości jego przedłużenia.
8. Niewykorzystana karta upominkowa, lub niewykorzystana część karty upominkowej przepada z chwilą wygaśnięcia terminu ważności katy.
9. W razie braku anulowania rezerwacji wizyty na zabieg opłacany kartą podarunkową, które winno nastąpić drogą telefoniczną, mailową lub osobiście, na 6 h przed umówioną wizytą, Karta Upominkowa uznana zostaje za zrealizowaną.
10. Kartę należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.
11. Karta jest ważna na usługi lub kwotę oznaczoną na karcie.
12. Płatność kartą podarunkową nie łączy się z promocjami i rabatami.
13. Karta może być przeniesiona na inną osobę, usługa zostanie zrealizowana dla okaziciela karty.
14. Karta upominkowa nie może być wymieniona na gotówkę.
15. Karta nie podlega zwrotowi.
16. Istnieje możliwość zamiany zabiegów, na które wystawiona została karta, na każdy z zabiegów będących w ofercie z uwzględnieniem zapisów w pkt. 12 na zabieg w tej samej kwocie lub droższy (po uprzedniej dopłacie).
17. W przypadku utraty lub zniszczenia Karty Upominkowej, Klinika Biały Kamień nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją.

Ta strona używa plików cookies dla poprawy wrażeń użytkownika. Zakładamy, że to akceptujesz, ale jeśli nie, możesz to zmienić. Akceptuję Czytaj więcej