Klinika Biały Kamień 3 Warszawa

PŁASKI BRZUCH

10 x ICOONE LASER 1 focus (brzuch)    

4 x IMPERIUM MED. 400 (RF+UD)            

 

2999,00 zł  

 

 

ICOONE LASER –  nieinwazyjny zabieg modelujący sylwetkę. Urządzenie wykorzystuję najnowszą technologię ROBODERM, która jest jedyną technologią na świecie generującą Muli Mikrostymulację (M.M.S.A.)

Podczas zabiegu skóra otrzymuję, aż 1180 bodźców na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy.

Zabieg składa się z 2 etapów:

  • Base – 20 minutowy drenaż całego ciała
  • Focus – 10- minutowy program, podczas którego koncentrujemy się na konkretnym problemie (miejscowa tkanka tłuszczowa, cellulit, luźna skóra)

 

Topowe urządzenie ICOONE LASER wzbogacone jest o działanie lasera diodowego oraz światła LED.

Wiązka lasera diodowego, zostaje absorbowane przez komórki tłuszczowe, powodując podwyższenie temperatury, co skutkuję na przyśpieszenie procesu lipolizy.

Światło LED stymuluję produkcję kolagenu i elastyny, wzmacniając efekt ujędrniania skóry .

 

 

IMPERIUM MED. 400 to wielofunkcyjne urządzenie klasy premium, działające w oparciu o drgania mechaniczne, częstotliwość radiową oraz ultradźwięki.

 

Fala radiowa (RF) – strumień promieniowania o częstotliwości radiowej (400W) powoduję efekt diatermii.

Działanie fali radiowej polega na rozgrzaniu włókien kolagenowych do odpowiedniej temperatury. Pod wpływem ogrzania ulegają one skróceniu, co powoduję zwiększenie elastyczności skóry.

Zastosowanie RF oddziałuję również na redukcje tkanki tłuszczowej, ponieważ w znacznym stopniu jest absorbowane przez komórki tłuszczowej, które pod wpływem wysokiej temperatury ulegają  rozpadowi.

 

Ultradźwięki – w urządzeniu Imperium MED. 400 zastosowano głowicę o częstotliwości (40kHz). Podczas tego etapu zabiegu działamy na zlokalizowana tkankę tłuszczową oraz cellulit.

 

 

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących usług, zapraszamy do kontaktu.

Ta strona używa plików cookies dla poprawy wrażeń użytkownika. Zakładamy, że to akceptujesz, ale jeśli nie, możesz to zmienić. Akceptuję Czytaj więcej