Klinika Biały Kamień 3 Warszawa

lek. Teresa Girniak

Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi. Bezpośrednio po jej ukończeniu rozpoczęła pracę na Oddziale Chirurgii Twarzowo-Szczękowej i Laryngologii Wojskowej Akademii Medycznej. Po 8 latach pracy skończyła 1 stopień specjalizacji z chirurgii stomatologicznej i rozpoczęła 2 stopień specjalizacji z Chirurgii Twarzowo-Szczękowej.

W trakcie pracy na Oddziale Chirurgii Twarzowo-Szczękowej i Laryngologii prowadziła zajęcia ze studentami medycyny, prowadziła badania naukowe, z których powstały liczne artykuły i publikacje naukowe oraz brała udział w licznych kongresach na arenie międzynarodowej.

Ukończyła 2-letnie studia w Międzynarodowym Ośrodku Kształcenia Anti-Aging i Medycyny Estetycznej w Warszawie pod kierownictwem dr Barbary Walkiewicz-Cyrańskiej.

Aktywnie bierze udział w Konferencjach Medycyny Estetycznej organizowane w Polsce oraz globalnie. Sukces przychodzi wtedy, kiedy pomagamy pacjentom osiągać ich cele, a zatem wykreować plan, który pomoże im te cele osiągnąć. W połączeniu z umiejętnościami komunikowania się, doświadczeniem oraz wiedzą – dr Teresa Girniak przeprowadziła wiele zabiegów w zakresie Medycyny Estetycznej w Polsce i poza jej granicami.

 

Ta strona używa plików cookies dla poprawy wrażeń użytkownika. Zakładamy, że to akceptujesz, ale jeśli nie, możesz to zmienić. Akceptuję Czytaj więcej