Klinika Biały Kamień 3 Warszawa

lek. Jarosław Krotowski

Jest absolwentem wydziału wojskowo-lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Aktualnie pracuje w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób dermatologicznych u osób dorosłych i dzieci. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Systematycznie poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych certyfikowanych kursach, szkoleniach i konferencjach związanych z dermatologią kliniczną i medycyną estetyczną.
Z zakresu dermatologii wykonuje badanie dermatoskopowe zmian skórnych barwnikowych oraz przeprowadza zabiegi z zakresu dermatochirurgii, elektrochirurgii i kriochirurgii w tym usuwanie znamion, włókniaków czy brodawek.
Ponadto zajmuje się poprawą wyglądu i kondycji skóry oraz walczy z jej niedoskonałościami wykorzystując zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, terapii osoczem bogatopłytkowym, mezoterapii igłowej, lipolizy iniekcyjnej czy fal ultradźwiękowych.

Ta strona używa plików cookies dla poprawy wrażeń użytkownika. Zakładamy, że to akceptujesz, ale jeśli nie, możesz to zmienić. Akceptuję Czytaj więcej