Klinika Biały Kamień 3 Warszawa

lek. Aneta Praska- Jaros

lek. Aneta Praska – Jaros

Absolwentka  Akademii Medycznej w Łodzi (1997) oraz studiów podyplomych  na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie,  na kierunku: Medycyna Estetyczna.  Wieloletni  nauczyciel na kierunkach medycznych w Centrum Kształcenia Ustawicznego Marszałka Województwa Łódzkiego w Łodzi,.  Wykładowca, prowadzi wykłady i warsztaty  dla lekarzy stomatologów.

Jest  autorką artykułów publikowanych w magazynach:“Twój Przegląd Stomatologiczny“ oraz „Dbam o zdrowie“.

W swojej pracy zawodowej kieruje się holistycznym podejściem do pacjentów przywracając im nie tylko piękny uśmiech, ale również stara się spowalniać widoczne procesy starzenia organizmu,poprawiając urodę bez pomocy skalpela. W swojej praktyce zawodowej stosuje najnowsze osiągnięcia  z zakresu medycyny anti-aging oraz suplementację diety mającą na celu przywrócenie i zachowanie prawidłowej homeostazy organizmu poprzez wdrażanie zasad prawidłowego odżywiania komórkowego.  Celem jej pracy  jest zachowanie ZDOWIA I URODY pacjentów.

 

Ta strona używa plików cookies dla poprawy wrażeń użytkownika. Zakładamy, że to akceptujesz, ale jeśli nie, możesz to zmienić. Akceptuję Czytaj więcej