Klinika Biały Kamień 3 Warszawa

lek. Agnieszka Mysłek

Ukończyła studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu (2001 r.) oraz podyplomowe studia z Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (2020 r.).

Kursy praktyczne  w Europejskim Centrum Szkolenia podyplomowego  Fenice

Jako lekarz medycyny estetycznej i specjalista stomatolog posiada doskonałą znajomość anatomii ludzkiej twarzy, wyczucie tkanek i struktur oraz sprawność w posługiwaniu się narzędziami chirurgicznymi i igłą.

Od 18 lat prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną wykonując szereg zabiegów w tym również chirurgicznych. W pracy cechuje ją empatia, wrażliwość na ból i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

 

Jej zawodowy „konik” to:

  • wypełniacze (usta, policzki, skronie) – dzięki wieloletniej praktyce stomatologicznej posiada wyczucie proporcji konieczne do uzupełnienia bez ryzyka przekonturowania a także w znieczuleniu wypełnianych okolic w szczególności ust i nosa co całkowicie znosi ból w czasie zabiegu;
  • mezoterapia osoczem własnym,  koktailami do mezoterapii i kwasem  hialuronowym;
  • toksyna botulinowa – posiada doświadczenie w redukowaniu takich problemów, jak:kurze  łapki, lwia bruzda,zmarszczki poziome czoła ,króliczy nos, bruksizm, uśmiech dziąsłowy; leczenie nadpotliwości.

 

Ta strona używa plików cookies dla poprawy wrażeń użytkownika. Zakładamy, że to akceptujesz, ale jeśli nie, możesz to zmienić. Akceptuję Czytaj więcej