Klinika Biały Kamień 3 Warszawa

JĘDRNE POŚLADKI

5 x STORZ MEDICAL 1 partia (pośladki) 

4 x IMPERIUM MED 400 (RF+THERMO GYM) 

 

2699,00 zł

 

STORZ MEDICAL jest to urządzenie wykorzystujące technologię fali akustycznej (Acoustic Wave Therapy -AWT).  Siła fali uderzeniowej stymuluję tkanki oraz przyśpiesza metabolizm komórkowy. Jest to innowacyjne i bardzo skuteczne urządzenie wykorzystywane do modelowania sylwetki. Efekty zabiegu z użyciem fali uderzeniowej widoczne są już po kilku sesjach. Skóra zwiększa swoją elastyczność, nierówności zostają wygładzone oraz następuję zmniejszenie obwodów ciała w miejscu poddanym zabiegowi.

 

IMPERIUM MED 400 to wielofunkcyjne urządzenie klasy premium, działające w oparciu o drgania mechaniczne, częstotliwość radiową oraz ultradźwięki.

 

Fala radiowa (RF) – strumień promieniowania o częstotliwości radiowej (400w) powoduję efekt diatermii.

Działanie fali radiowej polega na rozgrzaniu włókien kolagenowych do odpowiedniej temperatury. Pod wpływem ogrzania ulegają one skróceniu, co powoduję zwiększenie elastyczności skóry.

Zastosowanie RF oddziałuję również na redukcje tkanki tłuszczowej, ponieważ w znacznym stopniu jest absorbowane przez komórki tłuszczowej, które pod wpływem wysokiej temperatury ulegają  rozpadowi.

 

THERMO GYM – działanie w oparciu o drgania mechaniczne; stymulacja mięśni

 

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących usług, zapraszamy do kontaktu.

Ta strona używa plików cookies dla poprawy wrażeń użytkownika. Zakładamy, że to akceptujesz, ale jeśli nie, możesz to zmienić. Akceptuję Czytaj więcej