Klinika Biały Kamień 3 Warszawa

Infuzja tlenowa

Jak tlen wpływa na naszą skórę?

Skóra i tlen to nierozerwalny duet. Podstawową funkcją skóry jest oddychanie.
len działa na skórę nawilżająco, ponieważ na każdą cząsteczkę tlenu wprowadzoną w głąb skóry przypadają dwie cząsteczki wodoru tworzące cząsteczkę wody.

Dodatkowo gwarantuje jej właściwe działanie – odżywia komórki,pobudza wymiany gazowej,zmniejsza zaburzenia pigmentacji skóry, wzmacnia ujścia gruczołów łojowych skóry, tonizuje i przyspiesza proces gojenia się ran.

Dodatkowo tlen opóźnia procesy starzenia, ma właściwości przeciwzapalne oraz antybakteryjne.

 

INFUZJA TLENOWA – POZNAJ ZBAWIENNE WŁAŚCIWOŚCI TLENU

Infuzja tlenowa DermaOXY oparta jest na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek.

 

Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Zabieg jest bezinwazyjną alternatywą dla toksyny botulinowej, pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, głębokie nawilżenie skóry, wygładzenie okolic oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy.

 

Tlen transportowany jest do głębszych warstw skóry, poprawiając tym samym stan energetyczny komórek, intensyfikując przemianę materii oraz przyspieszając procesy regeneracji. Likwidacja deficytu tlenowego prowadzi do natychmiastowej poprawy funkcjonowania skóry ponieważ nowo powstałe, zdrowe komórki charakteryzują się wyższym potencjałem energetycznym.

 

 

Cennik promocyjny:

cena zawiera opłatę sanitarną gwarantująca państwu oraz naszemu personelowi bezpieczeństwo w czasie pandemii

DermaOxy infuzja tlenowa Ilość zabiegów cena regularna cena promocyjna
Twarz 1 420,00 zł 370,00 zł
Twarz 4 1 500,00 zł 1 250,00 zł
Twarz + szyja 1 510,00 zł 460,00 zł
Twarz + szyja 4 1 800,00 zł 1 500,00 zł
Twarz+szyja+dekolt 1 580,00 zł 520,00 zł
Twarz+szyja+dekolt 4 2 100,00 zł 1 750,00 zł

 

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferty promocyjnej, zapraszamy do kontaktu.

Ta strona używa plików cookies dla poprawy wrażeń użytkownika. Zakładamy, że to akceptujesz, ale jeśli nie, możesz to zmienić. Akceptuję Czytaj więcej