Klinika Biały Kamień 3 Warszawa

Hydrafacial

Klinika Biały Kamień ma zaszczyt zaprezentować najnowocześniejszą technologie w kosmetologii HI-TECH, która umożliwia jednoczesne dokładne oczyszczenie, nawilżenie oraz odmłodzenie skóry wykonywane za pomocą urządzenia Hydrafacial.

 

Urządzenie Hydrafacial® to zintegrowany system, łączący w sobie zalety hydradermabrazji (złuszczania starego naskórka za pomocą specjalnej końcówki z próżnią), ekstrakcji zanieczyszczeń i regeneracji skóry przy stosowaniu wielofunkcyjnych substancji aktywnych, zawierających m.in. przeciwutleniacze. W zależności od potrzeb skóry, zabieg może zostać rozszerzony o aplikację dedykowanego roztworu kwasów, substancji rozjaśniających lub czynników wzrostu, które pod dużym ciśnieniem przedostają się do głębokich warstw naskórka. Dzięki swojej wyjątkowej właściwości, polegającej na zdolności do nawilżania skóry, Hydrafacial jest bardzo skutecznym zabiegiem odmładzającym i rewitalizującym. Terapia ma działanie łagodzące, odświeżające, nie prowadzi do podrażnień, a jej efekty są widoczne natychmiast.

 

Efekty zabiegów wykonanych urządzeniem Hydrafacial

Poprawę wyglądu skóry widać już po pierwszym zabiegu. Skóra jest wtedy odświeżona, wygładzona i napięta. W terapii przebarwień, trądziku i anti-aging zaleca się przeprowadzenie serii 6 zabiegów co ok. 2 tyg. Następnie zabiegi podtrzymujące wg indywidualnych zaleceń.
Warto zwrócić uwagę, że po zabiegach urządzeniem Hydrafacial® można natychmiast wrócić do codziennych aktywności.

 

Pamiętajmy jednak, że po zabiegu skóra wymaga stosowania kremów z filtrem oraz odpowiedniej pielęgnacji domowej, którą dobiera kosmetolog.

 

Dla kogo jest Hydrafacial ?

To zabieg dla osób, które chcą szybko odzyskać świeży wygląd swojej twarzy, szyi i dekoltu. Hydrafacial doskonale nadaje się do leczenia i profilaktyki trądzikowej.

 

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu

 • Zaskórniki
 • Skóra pozbawiona witalności, poszarzała
 • Skóra odwodniona
 • Profilaktyka przeciwstarzeniowa
 • Składowa terapii trądziku

 

Jak przebiega zabieg ?

Zabieg składa się z kilku etapów:

Etap pierwszy polega na złuszczaniu starego naskórka z jednoczesnym efektem podciśnienia oraz wtłaczania substancji nawilżających.

Etap drugi to zmiana końcówki i aplikacja kolejnego roztworu po którym uzyskujemy efekt ekstrakcji głębszych zanieczyszczeń i zaskórników (program oczyszczania medycznego).

Etap trzeci polega na wtłoczeniu substancji aktywnych (serum) w skórę. Dzięki wykorzystaniu podciśnienia oraz specjalnej budowie głowicy substancje aktywne sięgają znacznie głębiej.

W zależności od potrzeb zabieg jest rozszerzany o aplikację dedykowanego roztworu kwasów, substancji rozjaśniających lub czynników wzrostu oraz światłoterapię LED.

 

Efekty zabiegów wykonanych na urządzeniu Hydrafacial

 • Odświeżenie i nawilżenie skóry
 • Wygładzenie i odżywienie skóry
 • Złuszczenie zrogowaciałego naskórka
 • Wyrównanie kolorytu skóry
 • Spłycenie zmarszczek
 • Spłycenie blizn potrądzikowych

 

 

Rezerwuj

 

 

Cennik:

cena zawiera opłatę sanitarną gwarantująca państwu oraz naszemu personelowi bezpieczeństwo w czasie pandemii

zabieg z maską indywidualnie dobraną do potrzeb skóry Ilość zabiegów  Cena 
Zabieg na twarz 1               380,00 zł
Zabieg na twarz 4            1 400,00 zł
zabieg z peelingiem marki sesderma (indywidualnie dobrany do potrzeb skóry) + maska Ilość zabiegów  Cena 
Zabieg na twarz 1               480,00 zł
Zabieg na twarz 4            1 800,00 zł

 

Zapraszamy serdecznie do naszej Kliniki Biały Kamień na zabiegi Hydrafacial !

 

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących usług, zapraszamy do kontaktu.

 

Ta strona używa plików cookies dla poprawy wrażeń użytkownika. Zakładamy, że to akceptujesz, ale jeśli nie, możesz to zmienić. Akceptuję Czytaj więcej