Klinika Biały Kamień 3 Warszawa

Alesia Szyszluk

Jest kosmetologiem nie tylko z wykształcenia ale również z zamiłowania. Ukończyła studia o kierunku kosmetologa w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Od początku swojej zawodowej kariery w kosmetyce stawia na profesjonalizm. Indywidualnie podchodzi do swoich klientów i dokłada wszelkich starań aby, każdy kto korzysta z jej usług mógł się poczuć wyjątkowo.

Swoje doświadczenie w pracy zdobyła pracując w Instytucie Dr Irena Eris, pracowała tam m. in. jako szkoleniowiec kursów kosmetycznych. Miała również okazję uczyć się i poszerzać wiedzę od bardziej doświadczonych członków zespołu.

Doświadczenie, liczne szkolenia, wyjazdy na targi kosmetyczne a przede wszystkim praca z klientem sprawiła, że mogła się rozwijać i iść dalej po więcej. Kocha to co robi i traktuję swoją pracę, jako wyzwanie, a w każdy wykonywany zabieg wkłada serce i cząstkę siebie.

Ta strona używa plików cookies dla poprawy wrażeń użytkownika. Zakładamy, że to akceptujesz, ale jeśli nie, możesz to zmienić. Akceptuję Czytaj więcej